Informacje praktyczne

DSC_0604Miejscem festiwalu będzie Ośrodek Anapausis w Gryżynie. Leżący na terenie Gryżyńskiego Parku Krajobrazowego kawałek naszego województwa mógłby stanowić idealną jego reklamę: piękne jezioro z wodą pierwszej klasy, położone wśród bujnych, dorodnych lasów – sama przyroda skłania do spędzenia tutaj kilku pięknych dni, pozwalając rzeczywiście odpocząć.
mapkaBy taki kawałek odnaleźć, trzeba tam najpierw dojechać. Nie zawsze i nie dla każdego to łatwa sprawa. Miejscowość ta znajduje się niemal w centrum Województwa Lubuskiego, w środku trójkąta, którego wierzchołki tworzone byłyby przez Świebodzin, Sulechów i Krosno Odrzańskie. Jeśli masz zamiar przyjechać autem, z każdej z tych miejscowości prowadzi do nas droga.(kliknij na zdjęcie aby zobaczyć mapę)

Miasta te są również świetnie skomunikowane przez PeKaeSy i Kolej Państwową. Jeśli chciałbyś dostać się do nas w ten sposób, w dzień przyjazdu jak i odjazdu, zarówno z Krosna Odrzańskiego jak i ze Świebodzina, w pewnych godzinach zorganizujemy przejazdy. Służymy również pomocą jeśli byłbyś tam o innej porze.

Koszt

Przygotowaliśmy dla Ciebie trzy możliwości pobytu i zakwaterowania. Każda z nich dotyczy pobytu na całym festiwalu (24-26 sierpnia).

DSC_0305 iglo-wigwam-domek-2
Możesz zamieszkać w jednym z kilku paruosobowych domków, gdzie będzie na Ciebie czekać łóżko, wspólna dla jego mieszkańców łazienka oraz mały kuchenny aneks. Koszt festiwalu wynosi wtedy 140 zł. Możesz przyjechać z własnym namiotem. Zakładamy, że to właśnie będzie normalnym sposobem na zakwaterowanie uczestników festiwalu. Wtedy korzystać możesz z ogólnodostępnych łazienek oraz toalet jak i wykorzystać gościnność osób mieszkających w domkach. Wtedy koszt festiwalu wynosi dla Ciebie 80 zł.
Jeśli nie masz swojego namiotu a chciałbyś mieszkać w czyimś – napisz.
113430007_-__shutterstock Four friends jumping on the beach at sunset
Serdecznie zapraszamy Ciebie również do współorganizowania tego czasu i pomocy w jego obsłudze jako wolontariusz. Nie zmienia to kosztów uczestnictwa, nam jednak pomoże jak najowocniej ten czas przeprowadzić; Im więcej nas będzie w posłudze tym mniej dotkliwa ona będzie dla jednej osoby. Tym samym zdobywamy zasługi dla nieba.  :) Przeżyłeś coś podczas wakacji podczas pielgrzymki, oazy, takiego czy innego wyjazdu? Chcesz to kontynuować spędzając wraz ze swoją grupą jeszcze trochę czasu? Festiwal Oczyma Wiary to dobre miejsce byście wszyscy tu przyjechali. Być może pasterzujesz taką wspólnotą bądź chcecie ją po wakacjach założyć? Być może po prostu chcesz przyjechać z przyjaciółmi? Czujcie się mile widziani.

Regulamin Festiwalu – pobierz

Zgoda na przyjazd osoby niepełnoletniej – pobierz